Nezáleží na původu, ale na srdci.

Stopping your Tears-jednorázovka

10. prosince 2011 v 22:27 | TeresaTes |  Hermiona/Sirius
Zastavení tvých slz
Jednorázovka: Děj se odehrává po dokončení Bradavic, jediný rozdíl je ten, že Sirius nikdy neumřel. Ron se rozejde s Hermionou a Sirius...jí zvedne náladu.


Ahojky! Tak tady máte mojí překladatelskou prvotinu! Doufám, že se bude líbit! Vím, není tu Draco, ale popravdě řečeno, nejak jsem dneska měla chuť na tenhle pár. Užijte si čtení a zanechte nějakej ten koment! Díky! Enjoy ;)


Pairing: Hermiona/Sirius
Autor: Mage of the Heart
Raiting: 18+
Vedlejší pár: Hermiona/Ron


Hermiona sjela podél zdi domu na Grimmauldově náměstí, slzy se jí pomalu draly z očí. To byl konec. Ron jí nenávidí. Ukončil to jen proto, že napsala Krumovi! I teď si dokáže vybavit, co ji řekl. Jak by jsme mohli něco být, když si dopisuješ s jinými muži! zařval na ni. Zavzlykala. A pak...pak ji řekl, že je konec, jen tak. Nemohla mu uvěřit. Její zoufalé vzlyky byly přerušeny povědomým, přátelským hlasem.

"Hermiono?" Vzhlédla a uviděla svého přítele Siriuse, stojícího před ní jen v jeanech. Neměl na sobě tričko a přestože byla v pořádné depresi, nemohla si pomoct, ale žasla nad tím, jak byl svalnatý.

"S...S...Siriusi..." zakoktala a její slzy si stále razily cestu dolu jejími tvářemi.

"Hermiono, co se stalo?" zeptal se Sirius. Přibližil se a sedl si vedle ní.

"Ron...konec...Krum..." zavzlykala. Sirius ji položil uklidňující ruce kolem ramen a jemně ji začal pohoupávat.

"Co se stalo s Krumem?" zeptal se.

"Napsala jsem mu dopis...Ron se...naštval...vyhodil mě, ukončil to." vzlykala ještě hlasitěji a zabořila tvář do jeho ramene.

Sirius se podíval dolu na její vzlykající postavu, těžce stoupající a klesající. Jak ji mohl Ron takhle ublížit? Sirius zahnal pryč naštvaný výraz z jeho tváře a přitáhl si ji k sobě, jemně ji stále houpajíc.

"Ššš..." konejšil ji, hladíc ji po zádech, dokud slzy neustoupily. Hermiona vydala poslední malý vzlyk, než se na něj podívala s mokrými potůčky stékajícími ji po tváři.

"Dekuji!" zašeptala, koukajíc do jeho tmavých očí s vděčností.

"To nic nebylo." vysvětlil. "Jen jsem dohlédl na přítele" i když bych si přál, abys byla něco víc, pomyslel si.

Hermiona se na něj usmála. "Jsi anděl Siriusi, nemůžu uvěřit, že jsi strávil dvacet let v Azkabanu."

Sirius zalapal po dechu. Anděl? On? "Musela jsi si mě splést s někým jiným, 'Miono."

Hermiona zatřásla hlavou, posílajíc její teď už zkrocené hnědé vlasy dolu po jejích ramenech. "Ne, myslela jsem tebe. Jsi opravdu speciální."

"Stejně tak i ty." řekl Sirius dřív, než se stihl zastavit. Viděl, jak zalapala po děchu a přál si, aby se naučil ovládat svá ústa ve stejné době jako jeho mysl.

"Co tím myslíš?" zeptala se Hermiona, lehký úsměv se jí rozprostřel přes její mokrý obličej. Doufám, že máš na mysli to, co si myslím, že myslíš,pomyslela si. Netušila, že se ji ruce svezly na jeho ramena, pomalu je masírujíc. Když si to uvědomila, nechala toho a zrudla.

"Myslím tím.." začal, ale nemohl to dokončit. Jak by mohl říct osmnástileté dívce, že čtyřicetiletý stařec jako on, je do ni zamilovaný? Nenáviděla by ho až do koce jeho života.

"Řekni to..." pobídla ho Hermiona.

Sirius se zhluboka nadechl. "Myslím tím, že jsi...speciální." Hermiona se zamračila. Sirius se zamračil v duchu sám sobě. Už to musela vědět!

"Proč jsem speciální?" zjišťovala Hermiona. Ještě jednou mu přejela rukou přes rameno, stále si neuvědomujíc proč.
Srius ji stiskl ruku a přidržel si ji na hrudi. "Nezasloží si tě Miono, ne, když se k tobě chová takhle." Věděl, že ji neodpověděl na otázku, ale musel něco říct.

Hermiona přikývla ještě před tím, než se stihla zastavit. Uvědomujíc si, že tu nebyl žádný další důvod předstírat, pokračovala. "Ale ty ano, když nic jiného, ty si zasloužíš něco lepšího."

Sirius se zhluboka nadechl. Řekla to, v co doufal? Řekla, že ho milovala, ale nepředstírala to jen proto, aby ho mučila ještě víc?

Ne, Hermiona by nelhala o něčem takovém. "Co tím myslíš?" řekl. Přitáhl si její druhou ruku do své, aby nemohla ucítit jak mu srdce tluče neúprosně rychle v jeho hrudi.

"Já...nic." odvrátila se, slzy ji znovu nedobrovolně stékaly z očí.

"Hermiono...co se stalo?" zeptal se starostlivě. Uvolnil jednu její ruku a otřel ji palcem slzu z tváře. Pocit její tváře v jeho rukou byl úžasný. A byli tak blízko. Co by uděla, kdybych ji políbil? Pravděpodobně by provedla některé vysoce komplikované kouzlo a utíkala by jak o život! řekl si.

"Já jen..ty jsi tak...hodný...tak starostlivý." zastavila se a pak zašeptala. "Přála bych si být jako ty."

Sirius zavrtěl hlavou. "Hermiono, ty jsi víc, než já kdy můžu být. Jsi nádherná, inteligentní,milující a mnohem víc!" jeho druhá ruka se setkala s její tváří a přidržela ji. "Kdyby nic jiného, to já bych si měl přát být víc jako TY!"

Hermiona zavrtěla hlavou. "Jsi skromný, ty a James jste byli nejlepší v ročníku, možná dokonce v Bradavicích. Staráš se o Harryho jako by byl tvůj vlastní syn, a když je má někdo problémy, jsi tu vždy pro něj. To mě nutí tě milovat ještě víc než... "ztichla. Opravdu mu to řekla? Opravdu připustila, že je zamilovaná do Siriuse Blacka?

Sirius zalapal po dechu. Opravdu řekla, že ho miluje? Myslela to vážně? Asi tím myslela jako otce, když ne jako milence! Ale něco na tom, jak to řekla, ho ujistilo, že to nebyl tento případ.

"Ty... Miluješ mě?" zalapal po dechu.

Hermiona si skousla spodní ret. Nemělo smysl snažit se lhát, tak přikývla a podívala se do jeho oči plné lásky.

"Miluji tě!" zašeptala.

Sirius cítil, jak mu srdce křičí štěstím. Ona ho milovala! Bez přemýšlení přitiskl jeho rty k jejím. Hermiona ho objala kolem krku a políbila ho s vášní, stejně jako on jí. Když ucítila jeho jazyk hladíc její rty, zaváhala. Nikdy předtím nepoužívala jazyk, nevěděla jak. V duchu pokrčila rameny, bylo to jedno, tak otevřela ústa, aby spojili jejich jazyky dohromady. Vchodové dveře se otevřely. Ničeho si nevšimli, dokud neuslyšeli řev ode dveří. Odtrhli se od sebe a viděli Rona, třesoucího se hněvem.

"Ty zatracenej pedofile!" zařval na Siriuse, zatřásl rukou v které držel hůlku a namířil mu ji na huď. Sirius měl chuť se nakopat. Měl vědět, že někdo zníčí tuhle chvíli. "Ty zvrhlíku! One je o dvacet let mladší než, ty a je MOJE přítelkyně!"

"To je legrační!" odsekla Hermiona, "Ještě před chvílí jsem tvou přítelkyní nebyla!" Ron se na ni podíval a zachvěl se.

"Nemůžu uvěřit, že jsi nechala takhle starýho chlapa jako je on tě políbit!" řekl znechuceně.

"Co je ti do toho, jestli se líbáme, nebo ne?" zavrčel Sirius a rukou sáhl do kapsy pro hůlku. Hermiona ho popadla za ruku a pevně ji chytila ve své vlastní. Při pohledu na ni, ji Sirius uviděl zavrtět hlavou. Zastavil se a usmál se na ni krátce před tím, než se podval na Rona.

"Vypadni Rone." řekl a přitáhl si Hermionu blízko k jeho nahé hrudi a potlačil vzdech, když ho pohladila jazykem po jeho svalech. "Pokud nechceš vidět víc líbání!" Ron se na něj zamračil, před tím, než se otočil a zabouch za sebou dveře.

"Omlouvám se za něj." zašeptala Hermiona, hledíc mu do očí.

"Ty nejsi jeho opatrovnice Hermiono. Jestliže nechtěl, abychom byli spolu, neměl ti dát kopačky." Zaváhal. "Možná bychom měli jít někam, kde nebudeme rušeni?" navrhl. Hermiona se zahihňala.

"Jasně." zašeptala. Popadla ho za ruku a vedla ho po schodech nahoru a doleva. Doufám, že si uvědomuje, že nás vede do měho pokoje. Spíš jsem myslel zahradu nebo tak něco. Pokrčil rameny. Nehodlal ji zastavovat, ne pokud tohle bylo to, co chtěla.

Vešli do pokoje a Sirius za sebou opatrně zavřel dveře, zamykajíc, jen kdyby náhodou.

Hermiona pustila jeho ruku a zastavila se uprostřed místnosti, ne tak docela jistá, kam se postavit. Nikdy předtím nebyla v mužském pokoji, tak nevěděla co se od ní očekává.

Sirius se otočila uviděl ji trochu se ošívat. Nechtěl, aby se cítila nepříjemně a tak šel a objal ji, znovu přitisknouc jeho rty k jejím, tentokrát jemně a láskyplně. Hemiona ho políbila zpět a začalala mu rozepínat poklopec. Sirius ztuhl a odtáhl se.

"Co se děje?" zeptala se, bojíc se, že udělala něco špatně.

"Nic"ujistil ji Sirius. "Ale jseš si jistá, že to je to, co chceš udělat? Nemusíme tak spěchat, pokud bys nechtěla." Hermiona zavrtěla hlavou a znovu ho políbila. Zaváhal, ale pak ji políbil nazpátek.To bylo to, co chtěla. A teď to bylo všechno, co chtěl taky!

Když jejich oblečení zmizelo, zpomalili, aby si užili pocitu druhého těla. Hermiona zasténala, když Sirius prozkoumával její tělo a líbal ji na místech, kde ji ještě nikdy, nikdo nepolíbil. Sirius ji jemně povalil na postel a umístil se nad ní.

"Jsi si jistá?" zeptal se ještě jednou, vědíc, že on je neovladatelně vzrušený, ale mohl by nějak přestat, kdyby řekla, že to nechce.

"Ano, sakra!" zasténala. "Prostě to už udělej!"

Sirius se a ni usmál a pak do ni pomalu vnikl.

Hermiona si skousla spodní ret, jak ji zasáhla bolest. Uvidíc mizející barvu z její tváře, Sirius rychle zamumlal protibolestivé kouzlo, nechtěl, aby její poprvé, bylo jako všech ostatních. Byl si jistý, že funguje, když se na něj podívala s úsměvem a začala se mu pohybotat vstříc. Začal zvětšovat rychlost, její steny ho přiváděli do extáze a dělaly ho ještě víc vzrušeného.

"Siriusi!" zasténala pomalu a on ucítil jak vyvrcholila. Její první! pomyslel si s radostí a pocítil vlnu štěstí prostupujíc jím.

Do třiceti vteřin taky vyvrcholil a zasténal její jméno, když do ní explodoval.

Když se od sebe odtáhli, byli promočeni potem a lapali po dechu. Sirius si ji k sobě přitáhl.

"Miluji tě Hermiono. Napořád!" Cítil, jak se usmála, když mu odpovídala.

"Já tebe taky Siriusi. Navždy!" S pocitem extáze a radosti, oba upadli do spánku, každý sníc o tom druhém.

KONEC


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Keiko.kei Keiko.kei | 27. prosince 2011 v 18:57 | Reagovat

Nejde ani tak o překlad samotný, ten byl naprosto v pořádku, ale ta povídka je prostě hrozná...

2 Návštěvnice Návštěvnice | 8. dubna 2013 v 20:59 | Reagovat

Ahojda. Překlad byl ok. Originál zrovna originálí nebyl. Ale to neva. Tenhle pár je dost slušná vzácnost, takže i když bych u jiného páru zvedala oči v sloup, tady spokojenost. Díky.

3 A A | 13. března 2016 v 9:42 | Reagovat

:-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama